Hecht 3030

3000 W
Rýchlosť fúkania
50 km/h

• , zakúpené v DOMOSS

Čakala som že bude lepšie vysávať. Otvor je dosť uzsky takže veľké listy nevtiahne dovnútra. Kebyže chcem silnejší asi by som musela pozerať tie najdrahšie čo sú na trhu. Povedala by som, že výkon primeraný k cene.

• , zakúpené v Andrea Shop

• cena primeraná kvalite, jednoduché ovládanie, splnil moje očakávania a odporúčam ho
    • zatiaľ nič, akurát je energeticky pomerne náročný

Vysávam a fúkam lístie za pomoci 1 otočenia páčkou, ľahké čistenie, vysúvacia trubica. Je ľahko skladovateľný, nezaberie veľa miesta, fúka aj vysáva veľmi slušne.

Pohon
Príkon
3000 W
Rýchlosť fúkania
50 km/h

• Jednoduchým prepnutím sa vysávač zmení na výkonný fukár
  • V režime vysávača je možné vysávať do 50 l zberného vaku
  • Vďaka integrovanému mulčovaču z oceľových nožov je zbierané lístie drvené a vak je tak dokonale plnený
  • V režime ukára je plynule regulovateľná rýchlosť vzduchu 200 - 300 km/h
  • Režim fukára je vhodný napríklad ore upratovanie plôch, kde by mohlo hroziť nasatie predmetov, ktoré by mohly vysávač poškodiť
  • Skladovanie a transport sú veľmi jednoduché vďaka teleskopicky výsuvnej hubici
  • Prístroj je jednoducho nastaviteľný pre užívateľov rôznej výšky
  • Súčasťou je ramenný popruh pre užívateľov rôznej výšky
  • Pojazdové kolieska umiestnené pri hubici výrzane uľahčujú prácu s vysávačom

HECHT 3030 je elektrický vysávač lístia s jednoduchým prepínaním na režim vyfukovania jedným pohybom ovládacej páčky. Vďaka silnému 3000 W motoru je plynule regulovateľná rýchlosť vzduchu 200 - 300 km/h. Je vybavený teleskopickou hubicou, ľahko ho prispôsobíte ľubovoľnej výške postavy pre jednoduchú manipulaciu. Na konci hubice sú výsuvné oceľové hrabličky, ktorými je možné uvoľniť lísie, ihličie a ďalší materiál, aby mohol byť vysaný alebo odfúknutý. Ak by aj napriek mulčovaču došlo z nejakého dôvodu k zaneseniu turbíny, je možné povolením krídlovej skrutky odstrániť časť krytu turbíny a vyčistiť ju. Lístie je odoberané do 50 litrového textilného vaku. Vďaka integrovanému mulčovaču z oceľových nožov je zbierané lístie drvené a vak je tak dokonale plnený. Vysypávanie lístia sa vykonáva otvorom vo vaku, ktorý je zapínaný na zips.

• , zakúpené v Andrea Shop

• zatiaľ nič, akurát je energeticky pomerne náročný