Hecht 3050

3000 W
5 kg
Kolieska

• , zakúpené v Vozako.sk

Ešte som nevyskúšal, lebo je zima a lístie je dávno pohabané. Kúpil som ho na ďalšiu sezónu.

• , zakúpené v remeslo pp

Príkon
3000 W
5 kg
Kolieska

Elektrický fukár / vysávač na lístie s príkonom až 3000 W. Tento stroj dokáže byť skvelým pomocníkom pri odstraňovaní ihličia a lístia na záhrade i okolo domu - zabudnite na namáhavé hrabanie! Materiál zvládne tento stroj nielen odfúknuť, ale i nasať a pritom rozsekať. Režim fukára a vysávača je možné jednoducho meniť počas prevádzky. Rýchlosť vzduchu u tohto stroja môže dosiahnuť 275 km/h.Vďaka veľkému vstupnému otvoru a integrovaným kolieskam bude zber materiálu účinný a pritom minimálne namáhavý. Vysoký výkon elektromotora umožňuje odstránenie i mokrého lístia. Nasatý materiál putuje teleskopickou trubicou do koša zhotoveného z textílie pri objeme až 45 l. Bonusom sú potom integrované výsuvné kovové hrabličky. Telo tohto fukára je zhotovený z plastu a vďaka tomu má hmotnosť len 4,4 kg. Súčasťou balenia je i ramenný popruh.

• , zakúpené v Vozako.sk

• , zakúpené v remeslo pp

Tovar bol po telefonickej objednávke doručený hneď na druhy deň

Stále som nedostal chýbajúcu časť pre Hecht 3050. Chýba zapínanie tašky držiaka listov, čo som nahlásil v obchode. Bohužiaľ som výrobok nemohol vyskúšať.

• Dobré na jeseň, keď je produkcia suchých listov vyššia.
    • Trochu lakomý, takže ako kosačka na trávu. Znesiteľné.

Super dobré. Veľmi dobre vyčistená záhrada.

• slabucky, kto mal moznost robit uz s nejakym predtym hned nato pride...

potreboval som ho len na ofukovanie chodnika po pokoseni preto som pozeral podla vykonu (stacil mi elektricky kedze chodnik mam vedla e. zasuvky), rychlosti vzduchu a musim povedat ze neviem ako namerali tych 275 km/h ale je to absolutny nezmysel. Aj napriek tomu ze som bol rovno nad zvyskami pokosenej travy na chodniku, nedokazal to odfuknut takze chodnik zostal da sa povedat taky ako bol-cely od posenej travy. Fukar po prvom pouziti putuje spat do obchodu.

• Ľahko sa používa.
    • Vrecko na prach je dosť priepustné, preto ho radšej používame len na postrek.

Potreboval som to.

• V skutočnosti ho teraz pravidelne nepoužívame, iba na pokusy a omyly.
    • K nevýhodám sa nemôžeme vyjadriť.

Pre kúpu stroja sme sa rozhodli na základe výkonu a ceny.

Spokojnosť, cena

• , zakúpené v DOMOSS

• silný, pozberané listie melie

Už som napísal: Bolo by vhodné navrhnúť výrobcovi dlhšiu, prípadne aj niečo užšiu nasávaciu hubicu, aby sa dalo dostať aj k menej prístupným miestam.

• Jo izby, dobré srdce a daral. Jednoduchá správa.

Všetko bolo v poriadku